A megújult menedzsmenttel, új szemlélettel rendelkező Alföld Gyöngye Hotel***superior és Konferenciaközpont recepciós munkatársat keres.

Jelentkezz, ha:

  • szállodai/idegenforgalmi végzettséged van
  • angol v. román v. német nyelven magabiztosan beszélsz
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • nem áll távol tőled a vendégcentrikus szemlélet
  • terhelhető vagy
  • nappali és éjszakai munkavégzés sem okoz gondot számodra
  • pontosan, igényesen és önállóan tudsz dolgozni

Mit csinál nálunk egy recepciós?

  • kezeli a beérkező foglalásokat
  • fogadja a vendégeket
  • információkkal látja el az érkezőket szolgáltatásainkkal kapcsolatban
  • foglalási rendszereket, valamint ajánlatkéréseket kezel
  • ellátja adminisztrációs feladatait
  • számláz
  • szorosan együttműködik a szálloda többi részlegével

Növeled esélyeidet, ha:

  • hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot
  • ismered a Hostware programot
  • románul vagy németül beszélsz
  • Orosházán vagy annak környékén laksz

Amit a fizetéseden felül biztosítunk:

  • tanulási, fejlődési lehetőség a szolgáltatói szegmensen belül
  • fiatalos, jókedélyű csapat tagja lehetsz
  • rendezett, igényes környezetben dolgozhatsz
  • rugalmas munkavégzés
  • értékteremtő hozzáállás

recepcios